Apartamento Em Geriba, Buzios
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
2-slaapkamer Apartamento Em Geriba, Buzios ligt in de wijk Ferradurinha in Búzios, op ongeveer 1 km afstand van de Porto da Barra in Búzios en biedt ruimte aan maximaal 4 gasten. Bij het appartement zijn Wi-Fi evenals een privéparkeerplaats beschikbaar.
Het Geribá-strand ligt op wandelafstand van 20 minuten, terwijl de Farinatta Bistro e Arte Restaurante een paar momenten van het 1-badkamer appartement is. De rechterkant van het Geribá strand is op circa 2 km van Apartamento Em Geriba, Buzios en de luchthaven Umberto Modiano is op minder dan 20 minuten rijden.
Bovendien is er een complete keuken voor het gemak van gasten. De accommodatie is op een korte afstand van Trevo da Barbuda bushalte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Stones Road2,6 km
- Bus Central Station2,2 km
- Lagoinha Beach2,5 km
- Ferradura Lagoon2 km
- Brava-strand3,8 km
- Armação Beach3,5 km
- Turtle-strand2,1 km
- Brigite Bardot Border3,3 km
- Gerobá Lagoon900 m
- Luchthavens
- Luchthaven Umberto Modiano10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento Em Geriba, Buzios?
Gasten van Apartamento Em Geriba, Buzios kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Porto da Barra in Búzios, op loopafstand van ongeveer 20 minuten hiervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Geribá-strand (1 km) en de rechterkant van het Geribá strand (2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Em Geriba, Buzios?
Het duurt 30 minuten lopen om van Apartamento Em Geriba, Buzios naar het stadscentrum te komen. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Apartamento Em Geriba, Buzios?
Apartamento Em Geriba, Buzios heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Apartamento Em Geriba, Buzios verblijven?
In Apartamento Em Geriba, Buzios kunnen maximaal 4 gasten verblijven.